• Türkçe
  • Deutsch
RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN RESİMLERİN BÜYÜK HALİNİ GÖRMEK İÇİN RESİMLERİ TIKLAYIN

İzmir Bergamada Asrın Projesi Başaran life yaşamınıza değer katacak bir proje yerinizi lansman fiyatlarla alın insanın evi gibisi yoktur

3+1 Daire - İlan no: 1126 745,000 TL

İzmir Bergama Başaran Life Asrın Projesi bitti, Fatih Mahallesi 340/341/342 sokakta yapısı başlıyor.  Bergama Ertuğrul 1448 ada 11 ve 12 parseller.
Proje 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor, proje bünyesinde açık yüzme havuzu, Kapalı sıcak yüzme havuzu, Sauna, Hamam, spor salonu, toplantı ve sinema salonu, özel açık ve kapalı oto park vardır. 
Projemiz deprem yönetmeliğine hassasiyet göstererek uygulanacaktır.
 Proje lokasyon'u 3 kat imarlıdır dolayısıyla yapı yoğunluğu fazla değildir, arsamızın önünde başka yapılaşma olmayacaktır.
Fiyatlar lansman'a özel fiyatlardır.


HAYALLERİNİZİ GERÇEKLE BULUŞTURAN Başaran Life'A HOŞ GELDİNİZ.
Bergama semalarında daha önce görmeye hiç alışık olmadığımız bir proje yükseliyor. İnşaat Mühendisi Mehmet Başaran ve Mimar Erkan Akkaya imzalı Başaran Life, karşınıza modern ve ferah bir yaşam anlayışıyla çıkıyor. Fitness, sauna, hamam, açık ve kapalı yüzme alanlarıyla Başaran Life, size benzersiz bir dünya sunuyor. Asrın Projesi Başaran Life Bergama tarihindeki hamam kültürüne değer veriyor ve sizlere açıyor.
Siz de Bergama'nın yeni yüzüyle tanışın. Bergama'da ev keyfini Başaran Life ile yaşamaya hazır olun.
Müşteri, projenin ruhudur. Ana hedefimiz, değerlerinizi ve bireyselliğinizi tasarım ve konfor yoluyla göstermektir.
PROJE DETAYLARIMIZ 

Önce spor salonunda spor yapıp duşunuzu alıp asanör ile evinize ulaşıp sonrasında sinemaya yetişebilir misiniz?
Başaran Life içerisinde sizin için özenle tasarlanan kolaylıklar; sinema, fitness ve hamam bölümleriyle EVET!

YÜZMEK YAŞAM TARZINIZ OLSUN
Açık ve kapalı yüzme havuzunda ailenizle keyifli zamanlar geçirip, hayatın koşuşturmasından sıyrılarak zevkle yüzebileceğiniz yüzme havuzları sizin zevklerinizi maksimum seviyelere çıkartmak için düşünüldü. 
İNSANIN EVİ GİBİSİ YOK

Keyifli bir tatil dönüşü ya da stresli bir iş gününün sonunda kaliteli yaşam standartları ile donatılmış; ulaşım kolaylığı ile, spordan sanata, yüzme havuzundan, saunaya ve dahası hamama kadar en ince ayrıntıları ile sizin konforunuz için düşünüldü.
Kusursuzca tasarlanan Başaran Life ile Bergama'da
İNSANIN EVİ GİBİSİ YOK hissini tam anlamıyla yaşayacaksınız.

KEYİFLİ VE ANLAŞMALI YAŞAMAK

Hayata değer katan alanlarda konfor, lüks ve kalite yaşamınızın bir parçası olsun. Siz de Başaran Life'ta yaşıyorsanız size sunulan imkanlarla prestijli bir yaşamın farkına varacaksınız.
Satış Müdürü: Eftal Gergin +90 545 452 95 16
Önemli Not: Eşyalar ve dizaynlar birebir ölçülerinde yerleştirilmiştir mekanların alanını net görebilirsiniz.


Atatürk Bulvarı No : Didim / Aydın / Türkiye Telefon : 05434655964  - Faks : 0 (256) 813 85 08  - Mobil telefon : 0 (544)8760418   E-posta : info@gesaj.com.tr  -  Web : www.gesaj.com.tr